+380 (44) 364-59-68
  • ru
    • uk

Отзывы

  Ариана Доготарь Дек, 2018

Добрый день, спасибо большое за такой замечательный конкурс, за хорошую атмосферу. Жюри за такую сложную работу. Очень рада, что приехала к вам на конкурс, познакомилась с интересными людьми. Удачи и процветания участникам и организаторам!!!

  Анастасія Мурміль Дек, 2018

Два роки не виходило потрапити на цей конкурс. І я дуже рада, що цього року вийшло. Нажаль таких конкурсів у нас замало, де якісний звук. Коли звукорежисер працює! з кожним учасником. Всі виступи були строго в свій час. Організатори молодці!!!! Мені дуже все сподобалось!!!

  Надія Аракелян Дек, 2018

Рада була прийняти участь у конкурсі, отримала гарний досвід, омріяну перемогу!
Вдячна всім за приємну,теплу атмосферу.
Раджу всім приймати участь у конкурсі.
Вдячна за можливість показати себе!)

  Вікторія Венедиктова Мар, 2018

Дякуємо за професійно організований конкурс,за чудове звукове обладнання,за індивідуальне ставлення до кожноі дитини, все чітко,професійно,без непорозумінь.Процвітання вашому конкурсу і надалі!!!

  Катерина Момренко Мар, 2018

Конкурс VOKAL.UA справив незабутнє враження і залишив теплі спогади.
Чудова сцена, професійний звук, чітка організація — все це було люб’язно надано магазином IN JAZZ.Особливо хочеться відзначити склад журі, до якого ввійшли високопрофесійні, чутливо налаштовані, надзвичайно доброзичливі спеціалісти. Приємно було відчувати тепле плече підтримки з боку ведучої Ганни Росенко.
Дякую за запрошення, бажаю, щоб конкурс продовжував своє існування!!!

ОТПРАВЬТЕ ПИСЬМО ДРУГУ

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта vocal.ua - https://vocal.ua/otzyvy-o-konkurse/