+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Команда конкурсу

Аліна Кожушко, VOCAL.UA
Аліна Кожушко
СЕКРЕТАР ОРГКОМІТЕТУ
Кожушко Аліна Сергіївна – секретар Оргкомітету Всеукраїнського вокального і хорового конкурсу «VOCAL.UA».
КАТЕРИНА БАЙСТРУЧЕНКО, VOCAL.UA
КАТЕРИНА БАЙСТРУЧЕНКО
Викладач вокалу
Катерина Байструченко за­кін­чила Донецьку державну музичну академію ім. С.С. Про­коф’єва за фахом “Викладач вокалу і соліст естрадно-джазового ансамблю”. Педагогічний стаж роботи – понад 7 років. Учні Катерини беруть участь у Між­народ­них та Все­україн­ських конкурсах.
Лілія Везовік, VOCAL.UA
Лілія Везовік
викладач вокалу і фортепіано
Вітаю музичну спільноту з відкриттям нового конкурсу. Завдячуючи праці організаторів черговий раз плекаємо таланти та розвиваємо музичне мистецтво з усіх куточків України. Виконавцям гарного настрою та творчої наснаги.
Тетяна Димитрова, VOCAL.UA
Тетяна Димитрова
викладач вокалу
Я викладач естрадного та академічного вокалу в междунароного школі мистецтв “Монтессорі Центр”. Хочу побажати всім учасникам і викладачам перемоги на конкурсі. Щоб те, що Ви підготували донесли до слухачів і журі і, звичайно ж, отримали від цього конкурсу тільки позитивні емоції. Бажаю Всім удачі і свята!
Олександр Ільїн, VOCAL.UA
Олександр Ильїн
Фотограф
Всім конкурсантам бажаю удачі в цьому нелегкому конкурсі. Шкода на всіх немає перших місць, адже всі цьго варті! Але, як кажуть, головне не перемога, а участь!
Анна Казакова, VOCAL.UA
АННА КАЗАКОВА
викладач вокалу
Анна Казакова закінчила Херсонське музичне училище по класу скрипки і Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра по класу вокалу. Педагогічний стаж роботи – 4 роки. Анна успішно поєднує педагогічну і виконавську діяльність.
Катерина Корольова, VOCAL.UA
Катерина Корольова
викладач вокалу
Сказати хочу багато про що конкурсантам:
Бажаю всім величезного таланту,
Терпіння, мудрості і такту.
А в конкурсі брати участь зовсім нескладно!
Коли азарт захоплює дух,
І сили все ростуть сильніше раптом!
Коли талант проявите, кмітливість,
І тут не треба питати ворожку,
Хто переможе в найгарнішою боротьбі!
І першими, звичайно, стануть всі!
Нехай конкурс вам подарує сили,
Щоб виступати і сміливо і красиво!
І нехай збуваються заповітні мрії,
А переможе, звичайно, музика і ви!

З повагою Корольова Катерина.
Наталія Крутько, VOCAL.UA
Наталя Крутько
викладач вокалу і фортепіано
Мене звати Наталя. Я – педагог фортепіано і вокалу в міжнародній школі мистецтв «Монтессорі центр». маю вищу музично-педагогічну освіту: закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького (магістр музичного мистецтва, викладач фортепіано і вокалу). Веду активну концертну і викладацьку діяльність, мої учні – лауреати і переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів, таких як «Голос країни», «Зоряні мости», «Солофест», «Euro Music Dance». Брала участь в конференції демократичних шкіл EUDEC 2017 (м. Париж, Франція) Мої педагогічні погляди – «Любов до дітей», «Любов до музиці», «Віра в себе».
Ярина Кулешова-Шуст, VOCAL.UA
Ярина Кулешова-Шуст
викладач вокалу
Вітаю учасників музичних змагань. Хочу побажати вам віри в себе, великого натхнення творити та високих творчих злетів. І нехай музика завжди живе у ваших серцях і надихає на нові звершення. Щиро вірю у велике музичне майбутнє нашої України.
Лобода Юля, VOCAL.UA
ЮЛІЯ ЛОБОДА
викладач вокалу
Юлія Лобода закінчила Київ­ський інститут музики ім. Р.М. Глієра по класу джазового вокалу. Юлія – ​​учасниця чи­сель­них Міжнарод­них джа­зових фестивалів, радіоефірів, учасниця теле­візійних про­ек­тів, переможниця джазового конкурсу “ДоДж2002” (Донецьк). 2011 р. – проводила майстер-класи в м Жори (Польща), 2017 – 2018 рр. – вокальні практикуми за ав­тор­ською методикою викладання. 2006 – 2012 рр. – записала авторські альбоми “Heartbeats” (2006), “Цвіт” (2010), “Радуйся” (2012). У 2012 р авторські твори Юлії (на слова Т.Г. Шев­ченка) увійшли в Золотий Фонд Націо­наль­ної Теле­радіо­компанії України. Педагогічний стаж роботи – 18 років.
Анастасія Маринчук, VOCAL.UA
Анастасія Маринчук
викладач вокалу і фортепіано
Я працюю педагогом естрадного вокалу в “Монтесори центр”. Дипломант і лауреат багатьох всеукраїнських конкурсів. Від усієї душі бажаю учасникам гідно пройти конкурсні випробування. Бажаю, щоб кожен сподівався на краще і пам’ятав, що саме головне – це участь, а не зайняте місце. Адже Конкурс – можливість подивитися на себе з боку, по новому оцінити свій досвід і збагатитись досвідом інших учасників.
Анастасія Торунян, VOCAL.UA
АНАСТАСІЯ ТОРУНЯН
викладач естрадного вокалу
Я – педагог естрадного вокалу в школі мистецтв “Монтессорі центр”. Закінчила КІМ ім. Р.М. Глієра, а також Київський педагогічний університет ім. Б. Грінченка. Веду активну виконавську і викладацьку діяльність. Мої студенти перемагають на всеукраїнських і міжнародних конкурсах, таких як: Всеукраїнська музична олімпіада, “Талановиті діти України”, “Калейдоскоп талантів”, “Зірка фест”, “Перлини мистецтва”, “Premier”, “Крок до успіху” і багатьох інших.

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта vocal.ua - https://vocal.ua/uk/komanda-konkursu/