+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

МІЖНАРОДНА ШКОЛА МИСТЕЦТВ «МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»
ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

«Монтессорі центр»” – унікальна мережа закладів позашкільної освіти для дітей, молоді та дорослих, яка об’єднує такі напрямки як музика, живопис, хореографія та вивчення англійської мови. Метою «Монтессорі центру» є надання можливості дітям та дорослим навчатися із задоволенням, реалізовуючи свої творчі здібності і таланти, в комфортних умовах.

Музичні школи «Монтессорі центру» – це уроки гри на різноманітних музичних інструментах: фортепіано, гітара, ударні, саксофон, скрипка, флейта, віолончель і інші, а також уроки академічного, естрадного, джазового та рок-вокалу. У студіях живопису студенти навчаються образотворчому мистецтву, вдосконалюють свої навички та опановують нові техніки малювання. У школах хореографії викладають ази класичного балету, навчають сучасному танцю, хіп-хопу, джаз-фанку і модерну. Для найменших учнів розроблені уроки раннього музичного розвитку за методикою Марії Монтессорі. «Монтессорі центр» надає своїм студентам можливість брати участь у Всеукраїнських художніх виставках, музичних конкурсах і фестивалях хореографії, які об’єднують учасників з усієї країни.

«Монтессорі центр» виступає організатором всеукраїнських проектів, які об’єднують школи мистецтв всієї країни. Такі проекти, як Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни», Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «VOCAL.UA», Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» – стали великим майданчиком для талантів усієї України!X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта vocal.ua - https://vocal.ua/partner-konkursu-montessori-center/